Спецоперація “Ялинка”: працівники державної лісової охорони провели рейди з охорони шпилькових

2 роки ago admin 0
Працівники державної лісової охорони прозвітувалися про результати роботи з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят по Закарпатському обласному управлінню лісовому та мисливському господарству станом.
 
Працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських, лісомисливських, лісодослідних підприємств та НПП “Зачарований край”, які належать до сфери Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, здійснюють рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду, а перед новорічно-різдвяними святами проводять охорону шпилькових.
 
В період ялинкової кампанії було сформовано вісімдесят п’ять рейдових бригад з працівників державної лісової охорони, Нацполіції та представників громадськості.
 
За наслідками проведених рейдів виявлено 5 незаконно зрубаних ялинок, проведено 255 рейдів з охорони лісу. За незаконну вирубку ялинок до адміністративної відповідальності притягнуто 2 порушників. Загальна сума адмінштрафів та шкоди, заподіяної лісу, які сплачені порушниками, склала 3512 гривень.
 

Працівники державної лісової охорони прозвітувалися про результати роботи з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят по Закарпатському обласному управлінню лісовому та мисливському господарству станом.   […]