Про реалізацію проєктів регіонального розвитку говорили в районній раді

2 роки ago admin 0

Сьогодні, 16 січня голова районної ради Руслан Чорнак та голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провели робочу зустріч із заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігорем Шинкарюком.
Мова йшла про втілення нових ідей щодо реалізації інфраструктурних проєктів регіонального розвитку та спрямування ресурсів держави у напрямку, що сприятиме соціально-економічному розвитку та покращенню життєдіяльності територіальних громад району та новостворених ОТГ.
Заступник голови краю відмітив активність та плідну працю керівництва району в прийнятті рішень. Наголосив на необхідності працювати у такому ж руслі, продовжувати втілювати нові проєкти в реальність, зокрема через залучення коштів Державного фонду регіонального розвитку. Адже це є інстурументом формування регіональної політики.
Керівники району, у свою чергу, висловили готовність і надалі працювати задля розвитку рідного краю, реалізації усіх намічених планів. Запевнили, що докладуть максимум зусиль, щоб виправдати сподівання кожної із громад Ужгородщини.