Роботи, виконані протягом різдвяного вихідного (25 грудня)

4 роки ago admin 0

Протягом минулого вихідного дня з приводу святкування католицького Різдва, працівникам дільниці водопровідної мережі було виконано роботи по ліквідації аварійної ситуації по вулиці Стефаника, в районі будинку №17. В ході виконання цих робіт, довелось призупинити подачу водопостачання з насосно-фільтрувальної станції №2. В результаті, протягом виконання робіт, в період з 11:20 по 14:30, без води залишились мікрорайони Радванка та промислова зона. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були проведені роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за наступними адресами:

  • вул. Перемоги, 151-159;
  • вул. Володимирська, 78, 90;
  • вул. Легоцького, 33;
  • вул. Л.Толстого, 46;
  • вул. Сонячна, 25.

Як завжди, висловлюємо подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж. Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»