СВЯТО ЗАСВІЧЕННЯ ЯЛИНКИ-2020

4 роки ago admin 0

  18 грудня 2019 року, у центрі селища відбулося свято засвічення головної новорічної ялинки нашого селища.

   У святі взяли участь мешканці, гості селища, депутати, працівники селищної ради на чолі з селищним головою, керівництво і працівники державної адміністрації та районної ради, працівники організацій, підприємств, установ селища. Найбільше радувала присутність великої кількості дітей.

   Очільники району, селищний голова привітали присутніх зі святом, побажали їм щасливого Нового року, миру і злагоди в державі. Селищний голова Михайло Попелич вручив подарунки учням загальноосвітньої школи: трьом переможцям традиційного конкурсу на кращу ялинкову прикрасу та шест авторам святкового календаря, а також чотирьом вихованнцям дитячої школи мистецтв, переможцям конкурсу малюнка "Казкова зима".

   На свято завітав Святий Миколай, приїхав квадроциклом з причіпом повним подарунків діткам. Учні загальноосвітньої школи та школи мистецтв влаштували чудовий концерт. Не вистачало на зимовому святі тільки снігу та морозу.

   Вітаємо всіх з наступаючим Різдвом, Новим 2020 роком, бажаємо перемоги, миру, добробуту, злагоди в родинах, у нашій країні та у всьому світі.

З повагою,

Воловецька селищна рада