Лісові кадети прийняли присягу любити природу (ВІДЕО)

2 роки ago admin 0

У Навчально-виховному комплексі с. Смологовиця, що на Іршавщині, учні четвертого класу урочисто вступили до лав шкільного лісництва та присягнули любити й оберігати природу.

Цього року шкільному лісництву виповнилось 40 років. За цей час юним лісівникам вдалось зробити чимало добрих справ. Крім теоретичних занять, які проводить учителька біології, разом із лісівниками Довжанського лісомисливського господарства, діти безпосередньо працюють у лісі.

І

хоч діти вступають у шкільне лісництво із четвертого класу, природолюбами тут стають із садочка. На базі навчально-виховного комплексу діє дошкільний навчальний заклад Лісовичок.

Крім цього, юні лісівники щорічно беруть участь у різноманітних конкурсах та наукових змаганнях на районному, обласному та навіть всеукраїнському рівнях, де займають призові місця. Результати закріплюються копіткою роботою учнів на місцях.

Також у селі, діти разом із лісівниками, доповнили місцевий парк новими саджанцями берези, ялини та оцтового дерева. За словами ж лісівників, шкільне лісництво на території держлісгоспу не є єдиним.

Навчально-виховний комплекс планує й надалі співпрацювати з лісівниками Довжанського лісомисливського господарства, адже прищеплювати любов до природи з малку одне із головних завдань закарпатських лісівників.

Лісові кадети прийняли присягу любити природу

Лісові кадети прийняли присягу любити природуУ Навчально-виховному комплексі с. Смологовиця, що на Іршавщині, учні четвертого класу урочисто вступили до лав шкільного лісництва та присягнули любити й оберігати природу. Цього року шкільному лісництву виповнилось 40 років. За цей час юним лісівникам вдалось зробити чимало добрих справ. Крім теоретичних занять, які проводить учителька біології, разом із лісівниками Довжанського лісомисливського господарства, діти безпосередньо працюють у лісі.І хоч діти вступають у шкільне лісництво із четвертого класу, природолюбами тут стають із садочка. На базі навчально-виховного комплексу діє дошкільний навчальний заклад Лісовичок. Крім цього, юні лісівники щорічно беруть участь у різноманітних конкурсах та наукових змаганнях на районному, обласному та навіть всеукраїнському рівнях, де займають призові місця. Результати закріплюються копіткою роботою учнів на місцях. Також у селі, діти разом із лісівниками, доповнили місцевий парк новими саджанцями берези, ялини та оцтового дерева. За словами ж лісівників, шкільне лісництво на території держлісгоспу не є єдиним.Навчально-виховний комплекс планує й надалі співпрацювати з лісівниками Довжанського лісомисливського господарства, адже прищеплювати любов до природи з малку одне із головних завдань закарпатських лісівників.

Опубліковано Закарпатське ОУЛМГ Понеділок, 2 грудня 2019 р.

У Навчально-виховному комплексі с. Смологовиця, що на Іршавщині, учні четвертого класу урочисто вступили до лав шкільного лісництва та присягнули любити й оберігати природу. Цього року шкільному […]