На ялинкових плантаціях Закарпаття росте понад 26 тисяч ялиць та ялин

3 роки ago admin 0

Лісівники держлісгоспів заздалегідь підготувались до новорічно-різдвяних свят і виростили на спеціальних плантаціях новорічні ялинки.

“Усі ялинки, що реалізуються, повинні мати електронні бірки з штрих-кодом, які закріплені на стовбурі. Це дасть змогу впевнитись, що новорічна ялинка вирощена та заготовлена на підприємстві лісового господарства і відповідає відповідним стандартам. Перевірити легальність новорічного дерева можна на сайтах ДП «ЛІАЦ», yalynka.info або через аналогічний додаток у смартфоні”, – кажуть лісівники.

На Закарпатті на плантаціях росте понад 26 тисяч ялиць, ялин та сосен. Cаме таку цифру готові реалізувати лісівники до новорічних свят, розміром від 0,8 до 1,8 метрів.

Новорічні ялинки, вирощенні на плантаціях, можна придбати на спеціальних торгівельних майданчиках або ялинкових базарах при держлісгоспах. Площі, які звільнилися після новорічних торгів, знову засаджують деревами. Плантації не пустують, запевняють у лісгоспах.

 Надаємо перелік держлісгоспів, в яких у наявності є ялинкові плантації:

ДП «Великобичківське ЛМГ» – 2030 ялиць та 970 ялинок

ДП «Воловецьке ЛГ» – 1400 ялиць та 740 ялинок,

ДП «Міжгірське ЛГ» – 850 ялиць, 1500 ялинок й 40 сосен

ДП «Мукачівське ЛГ» – 100 ялиць

ДП «Рахівське ЛДГ» – 10 000 ялин

ДП «Свалявське ЛГ» – 4600 ялиць та 600 ялинок

ДП «Ужгородське ЛГ» – 90 ялиць

ДП «Ясінянське ЛМГ» – 1700 ялиць

Лісівники держлісгоспів заздалегідь підготувались до новорічно-різдвяних свят і виростили на спеціальних плантаціях новорічні ялинки. “Усі ялинки, що реалізуються, повинні мати електронні бірки з штрих-кодом, які закріплені […]