Руслан Чорнак про можливу участь у позачергових виборах до ОТГ

3 роки ago admin 0

22 грудня на території Закарпатської області пройдуть вибори до дев’яти об’єднаних територіальних громад.

Не оминув виборчий процес і нашу рідну Ужгородщину. Волевиявлення громадян відбудеться у населених пунктах Оноківської та Холмківської ОТГ.

Вистраждані через постійний супротив колишнього керівництва області, згадувані громади нарешті отримали свій історичний шанс на успіх!

Я гордий, що у період, коли проти волі громади населені пункти ОТГ намагалися приєднати до обласного центру, очолювана мною Ужгородська районна рада першою звернулася до керівництва держави з проханням врахувати реальні інтереси жителів цих громад – бути сильними, незалежними та успішними одиницями найкращого району області.

Тому, хочу дати роз`яснення щодо моєї участі у позачергових виборах до Холмківської ОТГ.

Незважаючи на те, що в ході реформи децентралізації статус та повноваження районних рад послаблюються, висловлений вотум довіри не дозволяє мені залишити керівництво Ужгородською районною радою.

Додам, що до проведення чергових місцевих виборів повноваження у сфері соціального сектору (освіти, медицини, культури, спорту тощо) залишаються у компетенції району. У даній ситуації залишити район без системного та злагодженого керівництва вважаю безвідповідальним і неприйнятним.

Розпочаті проєкти повинні бути реалізовані! Це моя особиста відповідальність перед Ужгородщиною, депутатським корпусом та найкращим трудовим колективом, з яким мені доводилося працювати.

Разом з тим, усвідомлюю, що перед громадами населених пунктів цієї ОТГ стоїть важливе завдання – обрання представників депутатського корпусу та очільника громади.

На моє щире переконання, діючий керівник Холмківської сільської ради Тетяна Вачиля в ситуації, що склалася, є оптимальним вибором на посаду голови ОТГ.

Ужгородська районна рада завжди була вірним партнером одного з найкращих сільських голів області. Разом нам вдалося здійснити безліч проєктів. Я впевнений, що спільними зусиллями ми і надалі багато зробимо для добробуту громади!