На Міжгірщині діє унікальний музей лісу

3 роки ago admin 0

Одним з незвичайних і цікавих місць в Україні в Закарпатті є музей лісу, в якому неодмінно варто побувати. Вам пропонується ознайомитися з історією, діяльністю та успіхами Міжгірського лісового господарства, що знаходяться у серці Карпат Закарпатської області.

Відвідавши цей музей лісу в селі Вучкове, Вучківського лісництва, ви побачите дійсно унікальні експонати і дуже яскраві експозиції.

Пропозиція буде цікавою для людей абсолютно будь-якого віку, в тому числі і дітям шкільного віку та вихованцям шкільного лісництва.

Опис музею лісу

Як говорять лісівники, ідея відкрити музей лісового господарства виникла завдяки заслуженому лісоводу України Йосипу Лою, який у минулому очолював лісництво та вніс великий внесок у розвиток лісової галузі регіону.

Найчастіше відвідувачів вражає його незвичайна локація безпосередньо в лісовій зоні, той колорит і велич місцевості. Це створює особливу красу, яскраву атмосферу і відчуття єдності з незайманою людиною природою. Дуже оригінально підібрані та оформлені експонати музею. Гостям музею надається можливість дізнатися абсолютно все про лісове господарство, починаючи від невеликого насіння, стеблинки дерева або рослини, до спеціального одягу фахівців лісгоспу. Юних відвідувачів однозначно вразять реалістичні опудала самих різних лісових мешканців.

Експонатами музею також виступають особисті речі та записи згаданого заслуженого лісовода України Йосипа Лоя. Є в музеї і експонати по лісозаготівлі, таксації та інших приладів, якими лісові господарники користувались в давнину.

За словами директора Міжгірського держлісгоспу Івана Барни, музей стане не тільки об’єктом для практичних занять для молоді шкільного лісництва, але й відкриє двері для всіх охочих ознайомитись з історією лісової галузі краю. Лісівники відкриють двері для кожного, хто цікавиться історією Закарпаття, Міжгірщини та лісового господарства.

Як доїхати до музею лісу

Знаходиться музей лісу в Закарпатські області, на заході України. Якщо їхати до нього з Києва, необхідно буде вибрати напрямок на Чоп, доїхати до блок-посту, встановленому поблизу Нижніх Воріт, і перед ним повернути наліво на Воловець. Далі поїхати через Воловець на Міжгір’я і через смт проїхати до села Вучкове.

Є можливість прибути і за допомогою залізної дороги до Воловця. Далі знадобиться місцевими маршрутними доїхати до Міжгір’я.

Міжгірський музей лісу є унікальним об’єктом, де можна не тільки дізнатися багато нового і цікавого, але і насолодитися чистим повітрям, красою рослин і особливостями його мешканців.

Місце вразить Вас чистою і приємною територією, а ще лісівники виростили там красивий самшитовий герб України. Відвідувачі залишаться під великим враженням від дерев’яних фігур казкових героїв і розкішних краєвидів.

Прес-служба ДП “Міжгірське ЛГ”
Одним з незвичайних і цікавих місць в Україні в Закарпатті є музей лісу, в якому неодмінно варто побувати. Вам пропонується ознайомитися з історією, діяльністю та успіхами […]