Закарпатські лісівники за розвиток зеленого туризму( ВІДЕО)

3 роки ago admin 0

Закарпатські лісівники за розвиток зеленого туризму. Яскравим прикладом цього слугує високогір’я Тячівського та Рахівського районів. Тут, на межі Брустурянського та Ясінянського лісомисливських господарств лісівники відновили історичну Брусилівську дорогу, яка була зведена у роки Першої світової війни, понад 100 років тому.

Враховуючи історичний шлях та мальовничу природу, туристів тут вдосталь. Тому на самому перевалі, лісівники збудували великий туристичний будинок. Тут мандрівники мають змогу перевести дух, а за необхідністю переночувати.
Наразі лісівники на перехресті двох районів та держлісгоспів будують капличку, а також облагороджують територію довкола будинку, який користується неабиякою популярністю, адже недалеко від цього місця бере початок найбільша річка Закарпаття, Тиса. Тут, для відвідувачів, лісівники також збудували декілька альтанок та облагородили місця відпочинку. Разом із тим, навала туристів, залишає за собою неприємний слід у вигляді сміття. Незважаючи на те, що лісівники встановлюють смітники, останні змушені прибирати навколишню територію від відходів аби залишати “зелені легені” чистими.

Закарпатські лісівники за розвиток зеленого туризму. Яскравим прикладом цього слугує високогір’я Тячівського та Рахівського районів. Тут, на межі Брустурянського та Ясінянського лісомисливських господарств лісівники відновили історичну […]