Оперативно та злагоджено пройшла позачергова сесія районної ради

3 роки ago admin 0

Сьогодні, під головуванням голови районної ради Руслана Чорнака, відбулася тридцять четверта (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. Як зазначалося раніше, позачерговість скликати сесію виникла у зв’язку із потребою внести зміни та перерозподілити кошти районного бюджету.

В роботі пленарного засідання, окрім 28 депутатів районної ради, взяли участь народний депутат України Михайло Лаба, голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.
Традиційно перед початком роботи сесії районні обранці вшанували пам’ять загиблих під час проведення ООС на Сході України.
Відтак перейшли до розгляду питань порядку денного позачергової сесії.
В першу чергу проголосували за внесення змін до порядку денного, доповнивши його додатковими питаннями. Відтак, одне за одним приймали рішення. Так, проголосували за затвердження передавального акту Ужгородської районної лікарні, створили шляхом перетворення Комунальне некомерційне підрриємство «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області», внесли зміни до медичних програм.
На завершення, депутати прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, чим затвердити зміни до обсягу доходів та видатків на 2019 рік, внесли зміни до бюджетних призначень головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік, до міжбюджетних трансфертів на 2019 рік, до переліку витрат районного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм у 2019 році, тощо.
Загалом сесія пройшла конструктивно. За всі рішення депутати голосували одноголосно.