В лісових угіддях Хустщини розташовано 45 розсадників

2 роки ago admin 0

З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених від рубок, на Закарпатті при кожному лісгоспі існують постійні та тимчасові лісові розсадники.

Розсадником називається спеціальна земельна ділянка, призначена для вирощування садивного матеріалу, який в подальшому використають для лісорозведення і штучного лісовідновлення, озеленення населених пунктів і створення захисних лісових насаджень.

Основною метою закладки розсадника є вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання.

Під час проведення лісокультурної кампанії на території Хустського лісгоспу щорічно створюються лісові розсадники.

Так на території лісодослідного господарства існують 45 лісових розсадників, а cаме:

при Березівському лісництві існує 16 лісових розсадників, Веталятинському – 4, Хустському – 2, Вишківському – 7, Драгівському – 4, Монастирецькому – 5, Н.Бистрянському – 7.

Загальна площа лісових розсадників ДП “Хустське ЛДГ” становить 0,50 га.З метою забезпечення потреб у власному посадковому матеріалі для штучного заліснення ділянок лісу, пройдених від рубок, на Закарпатті при кожному лісгоспі існують постійні та тимчасові лісові […]