Про туристичний етикет від тячівських лісівників

1 рік ago admin 0

Осінь – сезон мандрівок та походів🏖️🧗🏇Розповімо про туристичний етикет – правила, яких слід дотримуватися, щоб бажані пригоди не обернулися зіпсованим відпусткою або вихідним🌲🌲🌲🔸Поступитися тому, хто йде вгору – він відчуває набагато більше фізичне навантаження, ніж спускається. До того ж у нього огляд набагато менше. Просто зроби крок в сторону і дай вільний прохід.🔸Будь уважний при наближенні велосипедистів і вершників – простіше відійти в сторонку і дати можливість спокійно проїхати.

А при зустрічі з вершником не варто робити різких рухів – це може налякати кінь.🔸Не займай всю стежку.

Як би не було цікаво по шляху обговорювати з другом останні новини, не забувайте про оточуючих, залишайте місце, щоб інші туристи могли пройти. Особливо в місцях з інтенсивним рухом.🔸Самий повільний – попереду.

Нехай темп руху вашої групи задає найслабший учасник – так все збережуть свої сили і настрій. Особливо завзятих можете заслати вперед, щоб розбивали табір і готували їжу 😏🔸Стеж за гучністю.

Особливо цей пункт стосується любителів бездротових колонок – агов, хлопці, ви не в себе вдома, застроміть навушники, якщо тільки не відлякує ведмедів цими звуками!🔸Залишайтеся на стежці.

Через незнання можна зайти на заборонену територію. Є країни, де маса природоохоронних зон, і рух по ним дозволено тільки за конкретними маршрутами, а відхилення карається штрафами.🔸Не залишай слідів.

Пам’ятайте про те, що не можна смітити. А ще ламати дерева, залишати кострища, копати ями. Місце стоянки повинно залишитися точно в такому вигляді, в якому було до вашого приходу.🔸Здоровайся.

У місті це може виглядати дивним, але в походах всі туристи при зустрічі вітаються. І з місцевими жителями теж.🔸Дотримуйся правил.

Щоб відпочинок був приємним, постарайтеся заздалегідь ознайомитися з правилами поведінки, актуальними для місцевості, куди ви збираєтеся.

Осінь – сезон мандрівок та походів🏖️🧗🏇 ⠀ Розповімо про туристичний етикет – правила, яких слід дотримуватися, щоб бажані пригоди не обернулися зіпсованим відпусткою або вихідним🌲🌲🌲 ⠀ […]