Закарпатські поліцейські змагалися в гирьовому спорті

1 рік ago admin 0


У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулися змагання з гирьового спорту. Перемогли команди спецпідрозділів та поліції Ужгорода.


29 серпня, в спорткомплексі  фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед збірних команд поліції Закарпаття. Участь у них взяли чотири десятки найсильніших спортсменів-правоохоронців. 


Спортсмени (по 5 чоловік у команді) змагалися у вагових категоріях до 73 кг., до 78 кг., до 85 кг., до 95 кг., понад 95 кг. 


Найсильнішими виявилися бійці спецпідрозділу КОРД (1 місце), роти поліції особливого призначення (2 місце) та поліцейські Ужгорода (3 місце).


В індивідуальному заліку перемогу святкували: Едуард Бошинда з поліції Мукачева – вагова категорія до 73 кг., Василь Балецький з КОРД – вагова категорія до 78 кг., Павло Росоха з Ужгородського відділу поліції – вагова категорія до 85 кг., Степан Настич з роти поліції особливого призначення – вагова категорія до 95 кг., Віктор Горнодь з апарату ГУНП – вагова категорія понад 95 кг.  


Нагороди переможцям турніру вручив заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович.