На Закарпатті відновлюють історичний шлях прокладений за часів Чехословаччини (ВІДЕО)

1 рік ago admin 0

Стежками забутих предків. На Закарпатті відновлюють унікальний туристичний шлях прокладений ще за часів Чехословаччини.

Ювілейна Карпатська стежка проходитиме пішохідними туристичними маршрутами різної категорії складності і братиме початок з Ужгорода, а закінчуватиметься в Ясіня.

Стежка охопить природні ландшафти, архітектурні та історичні пам’ятки – маршрут простягатиметься на 343 кілометри, як і 100 років тому.

На Закарпатті відновлюють історичний шлях прокладений за часів Чехословаччини (ВІДЕО)Стежками забутих предків. На Закарпатті відновлюють унікальний туристичний шлях прокладений ще за часів Чехословаччини.Ювілейна Карпатська стежка проходитиме пішохідними туристичними маршрутами різної категорії складності і братиме початок з Ужгорода, а закінчуватиметься в Ясіня.Стежка охопить природні ландшафти, архітектурні та історичні пам’ятки – маршрут простягатиметься на 343 кілометри, як і 100 років тому.

Posted by Julja Davidova on Friday, August 30, 2019

Стежками забутих предків. На Закарпатті відновлюють унікальний туристичний шлях прокладений ще за часів Чехословаччини. Ювілейна Карпатська стежка проходитиме пішохідними туристичними маршрутами різної категорії складності і братиме […]