ДЕНЬ ПРПОРА, ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

5 років ago admin 0

   23 серпня 2019 року у Воловці відбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет нашої держави.

   Прапор є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним ми йшли до проголошення самостійної України, народ стояв на Майдані Гідності за європейське майбутнє, а в ці дні наші сини і брати захищають східні кордони нашої держави в боротьбі з підступним агресором за незалежність і єдність країни. Жовто-сині кольори використовувалися на гербі Руського королівства ще у далекому 14-му столітті, вживалися на гербах руських земель у середньовіччі. Впродовж 20-го століття жовто-блакитний прапор слугував символом українського національного опору проти комуністично-радянської і нацистської окупацій.

    Тож любімо свій народ, свою землю, свою Україну, пишаймося її символами, боронімо її незалежність. А ці свята нехай послужить зціленню наших душ, укріпленню духу і відродженню самоповаги, сподіванню на краще, гідне і велике майбутнє нашої європейської держави.

   Воловецька селищна рада вітаю всіх зі святами, бажає миру і добра.