У день виборів поліція відреагувала на понад дві тисячі повідомлень про злочини кримінального характеру – Сергій Князєв

1 рік ago admin 0

Незважаючи на те, що вчора, 21 липня, майже 74 тисячі працівників поліції були залучені до заходів із забезпечення публічного поряду і безпеки під час голосування, правоохоронці не допустили зниження якості та ефективності виконання завдань із протидії злочинності. Так, фактично всі особливо тяжкі злочини проти життя поліцейські розкрили у перші години після скоєння. Розшукано 39 дітей. Про це повідомив Голова Національної поліції України.

За словами Сергія Князєва, всього за минулу добу поліція забезпечила своєчасне реагування на 23 тисяч заяв та повідомлень про правопорушення. З них більше двох тисяч мали кримінальний характер.

Водночас поліцейські розкрили майже всі особливо тяжкі злочини у перші години після їхнього скоєння.

Зокрема, правоохоронці встановили осіб, які причетні до вчинення двох умисних вбивств та двох замахів на вбивства. Злочини були скоєні на Луганщині (м. Сєвєродонецьк), Київщині (м. Славутич), Житомирщині (м.Новоград-Волинський) та у Миколаєві.

Крім того, поліцейські оперативно розкрили 5 із 6 вчинених фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень. У двох випадках (на Полтавщині та у Новій Каховці) жертви загинули.

Також паралельно із забезпеченням публічної безпеки під час виборів поліцейські розкрито чотири з п’яти вчинених розбійних нападів, шість пограбувань, 42 крадіжки та 7 незаконних заволодінь транспортними засобами.

Окрім того, у Кривому Розі поліцейські затримали місцевого жителя, який пошкодив приміщення синагоги та залишив записки з погрозами на адресу віруючих.

Також у цьому ж місті затриманий місцевий мешканець за підозрою у зґвалтуванні 13-річної дівчинки.

Всього упродовж минулої доби до поліції надійшли повідомлення про 42 зниклих дітей. Наразі 39 з них поліцейські вже розшукали та повернули додому.

Також за добу поліцейські викрили 59 злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків. Припинено майже 2,5 тисячі фактів порушення дорожнього руху, з яких 295 – керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Департамент комунікації

Національна поліція України

© Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/…/u-den-viboriv-policziya-vidreaguv…/