Валерій Мурга про вчорашню підозру (ВІДЕО)

5 років ago admin 0

Керівнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Валерію Мурзі повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило понад 2,6 млн. грн. збитків природно-заповідному фонду.Мова йде про те, що підозрюваний спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісовихгосподарств у 2016 році, зловживаючи службовим становищем, допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на територіїприродньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ».Безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, як вважає слідство, незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ».

Сам же «Ужгородський лісгосп» інформує, що з лісових ділянок, які вказані у матеріалах кримінального провадження, реалізовано деревини протягом 2016-2017 років на загальну суму 1,6 мільйона гривень.

Важливо наголосити, що із зазначеної суми підприємством проведено наступні витрати:

1. Cплачено податків на загальну суму 547 тис.грн., а саме:

– податок на додану вартість до державного бюджету – 248 тис.грн,

– рентна плата – 60 тис.грн.,

– відрахування частини чистого прибутку до державного бюджету – 187 тис.грн.,

– податок на прибуток – 52 тис.грн

Раніше правоохоронці вже повідомили про підозру і одному із заступників начальника Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств у зловживанні службовим становищем. Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Закарпатської області.

Керівнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Валерію Мурзі повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило понад 2,6 млн. грн. збитків природно-заповідному фонду. Мова йде […]