І про петицію щодо повної заборони вирубування лісу в Україні
5 років ago admin 0
Китайці давно вже хотіли зайти на український ринок деревини, але ніхто цього поки не допустив. Буде приватизація або довгострокова оренда українських лісів, тоді-то вона зробить з нас васалів піднебесної.
Хоч би один депутат подумав про долю нашого лісу не перед виборами, коли потрібно про себе голосно заявити або з трибуни, або зі сторінок соцмереж, прийшов би до лісничим і запитав “Чим живете”, “Чим ми, народні обранці, можемо допомогти мільйонній армії трудяг. Лісівники це не злодії і не вбивці з бензопилами. Вони не ховаються, а просто совісно заготовляють дерева, з яких потім виготовляють меблі.
А на місцях вирубок садять молоді саджанці, вирощені в розсадниках. Лісовому господарству ніхто не допомагає, відсутнє бюджетне фінансування вже багато про років, а податки сплачують – 75%. Хоча якщо розібратися, то всі 100%.
Чому ніхто не закликає виділити гроші на лісовідновлення? Чому народні обранці і гаранти Конституції жодного разу не сказали, що лісників потрібно нарешті почути і дати змогу розвиватися?!
Тому що не вигідно . У нас не престижно чути шахтарів, лісівників, лісорубів, лікарів, вчителів. Це ж не додає рейтингів та безграмотного PR
Престижно бігти по допомогу і коли потрібні голоси на виборах. Саме ці люди роблять депутатів депутатами, тому що це багатомільйонний електорат, який Слава Господу трудиться на Україні і на благо цієї країни. А лісівники і лісоруби теж люди і вони повинні бути почуті.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62231774_864832023870342_6864970293069217792_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62159334_864831923870352_6500401687889444864_o.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62144714_864835867203291_7433767247463579648_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/61951136_864831860537025_5384788386634530816_n.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62230547_864831847203693_5892503789318963200_o.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/61970072_864832043870340_1605902071704322048_n.jpg)
Китайці давно вже хотіли зайти на український ринок деревини, але ніхто цього поки не допустив. Буде приватизація або довгострокова оренда українських лісів, тоді-то вона зробить з […]