Виноградівські рятувальники спільно з лісівниками профілактували пожежі в екосистемах

5 років ago admin 0

Щорічно лісові пожежі завдають величезних збитків природі і державі. Переважна їх більшість, за правило, виникає через людську недбалість. Не є винятком і загорання в екосистемах, кількість яких з настанням теплої днини, на жаль,  лише зростає.

З метою попередження фактів виникнення лісових пожеж та загорання в екосистемах, 28 березня працівники Виноградівського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області та Державного підприємства «Виноградівське лісове господарство» провели спільний рейд у с. Велика Копаня.

Спілкуючись з населенням, яке проживає поблизу лісових масивів, організатори заходу наголошували на правилах пожежної безпеки в зелених угіддях та поруч із ними, а також попереджали про наслідки, що виникають при порушенні цих правил. Адже полум’я при сухій погоді здатне дуже швидко перекидатися з одного дерева на інше, що стає загрозою масштабної пожежі.

Кожному, з ким спілкувалися, рятувальники і лісівники вручили пам’ятки та тематичні листівки.

Рейдова група також відвідала місця, облаштовані для відпочинку  на природі, та оглянули аншлаги й попередження, що інформують відпочивальників про правила поведінки, яких потрібно дотримуватись в лісі.

ліс 1- копия.jpgліс 3 - копия.jpgліс 4 копія.jpgліс2 копія.jpg

 

У ДСНС України у Закарпатській області