6600 дерев висадили лісівники на свіжих зрубах — Мукачівщина

5 років ago admin 0

Сьогодні, 28 березня, на території Мукачівського держлісгоспу, Мукачівського лісництва було закладено новий дубовий ліс. Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» набула масштабності на Закарпатті й надбала немало прихильників-природолюбів, які щороку долучаються до посадки закарпатських лісів.

Цього весняного дня до акції долучилися також представники деревообробного господарства – фірми «ЛЕТА» та школярі Жнятинської ЗОШ І-ІІ ст.

Метою проведення Акції є не лише посадка лісокультур, а й обмін інформацією між її учасниками. Не лише фізично попрацювати, а й корисного почерпнути для себе – покликано Акцією. Зокрема, чимало дізнатися про особливості посадки різних лісових культур, навчитися правильно садити дерева, вірно вибирати ту чи іншу породу дерев для своїх потреб та побачити майстер-клас із посадки дерев від досвідчених лісівників, почути чимало корисних порад із правильного вибору тієї чи іншої культури для посадки на своїй присадибній ділянці виходячи зі складу ґрунту – все це з користю для себе і для навколишнього середовища.

Як розповів лісничий Мукачівського лісництва Олександр Зварич, ділянка, на якій здійснювалася посадка від зрубу 2019 року і одразу ж навесні лісівниками було прийняте рішення її заліснити.

На площі 0.1 гектара лісівники створили нові лісові культури комбінованим способом — посів жолудя, посадка саджанців ясені звичайного, дуба австрійського та дуба македонського й горіха чорного для покращення породного складу.

Головний лісничий Мукачівського держлісгоспу Василь Русин:

«Мукачівське лісове господарство до весняної посадки готове. Цього року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» плануємо заліснити 88,5 гектара лісокультурної площі. Для цього у нас є достатня кількість посадкового матеріалу, адже минулої осені лісівники зібрали рясний врожай – 4500 жолудів дуба звичайного та дуба скельного. Інший посадковий матеріал із наших лісових розсадників».

Сьогодні, 28 березня, на території Мукачівського держлісгоспу, Мукачівського лісництва було закладено новий дубовий ліс. Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» набула масштабності на Закарпатті й надбала […]