Повчитися у справжніх професіоналів своєї справи. Захоплюючий відпочинок, корисне проведення часу в „Арніці”
6 років ago admin 0
Коли на вулиці місяць лютий, ще холодно, – так хочеться побачити хоча б в уяві зелень, перші весняні квіти. Саме такий передвесняний настрій привезли з собою діткам в „Арніку” педагоги Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, які продовжили дарувати дітям веселі емоції та допомагали активно, з користю проводити час у таборі. Діти мали змогу особисто взяти участь у чомусь унікальному та неординарному.
Є багато цікавих способів виразити свою творчість на папері, завжди знайдеться справа для умілих рук, – наголосила Анжеліка Фесущак, керівник гуртка „Природа і фантазія”. Вона допомогла дітям виготовити подарунки своїми руками для мам на 8 Березня, які дуже зрадіють яскравим листівкам, з майстерно скомпонованими сухоцвітами, кольоровими камінцями, крупами.
Лекцією-майстер-класом на тему „Традиційні музичні інструменти Карпатського регіону” захопив дітей чудовий музикант, майстер-педагог Володимир Короленко . У цікавій формі він розповів дітям про природу звуку та винайдення стародавніх примітивних засобів його видобування, про виникнення давніх народних музичних інструментів, їх будову та зміну в часі, а також про етнічні особливості музичної культури Українського Карпатського регіону.
Особливе зацікавлення у діток викликала практична частина майстер-класу, під час якого вони пробували музикувати на маловідомих, стародавніх інструментах Закарпаття: барабані, дримбі, тилинці, флоярі, сопілці, джоломизі, дзвониках, окарині, кувиці.
Керівник гуртка з образотворчого мистецтва Єлизавета Кузик на своєму майстер-класі з малювання аквареллю перших весняних квітів запропонувала дітям цікаві техніки: малювання по мокрому, з використанням свічки, техніку з цікавою назвою „чап-чаляп”. Діти з задоволенням малювали і слухали розповідь про першоцвіти, які занесені в Червону книгу, до яких потрібно ставитись з трепетом і любов’ю.
Запропоновані педагогами „ПАДІЮну” форми роботи виховують у дітей бажання творчо розвиватись, зміцнюють їх мотивацію до саморозвитку і самовдосконалення.