Відбулося перше у 2019 році засідання комісії з підтвердження пільгового стажу роботи

5 років ago admin 0

Досить часто у передпенсійному віці громадяни через незалежні від них обставин не можуть  реалізувати своє право на достроковий вихід на пенсію за роботу у важких та шкідливих умовах праці. За радянських часів на території Закарпатської області працювало чимало підприємств із шкідливими умовами праці. На сьогодні багато з них не діють та ліквідовані без визначення їх правонаступників.

Допомагати закарпатцям у справі підтвердження їхнього пільгового стажу належить відповідній Комісії з цих питань при Головному управлінні ПФУ в Закарпатській області. Об’єктивність, кваліфікований підхід під час розгляду документів та небайдужість до долі людей – головні принципи роботи  цього колегіального органу.  До складу входять представники Пенсійного фонду,  Управління Держпраці у Закарпатській області, Обласного об`єднання організацій роботодавців «Закарпаття», обласної ради професійних спілок, департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

На  першому у цьому році засіданні, що відбулося 31 січня,  члени комісії розглянули 5 заяв осіб, які працювали на підприємствах та в установах, що на даний час ліквідовані. Завдяки ухваленим на засіданні рішенням окремі особи у найближчому майбутньому зможуть вийти на дострокову пенсію.