Керівники Управління Держпраці та ГУ Держпродспоживслужби краю домовлялися про співпрацю

5 років ago admin 0

Начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Богдан Дорош та його перший заступник Василь Грицик сьогодні зустрілися з представниками Головного управління Держпродспоживслужби краю, зокрема першим заступником начальника Василем Якобчуком, заступником начальника Світланою Голінкою та  керівниками структурних підрозділів, для проведення робочої наради на виконання спільного доручення Держпраці і Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість співпраці між двома відомствами, перспективи проведення спільних заходів, а також окреслили попередньо план подальших дій. Для початку учасники домовилися вивчити повноваження кожної із служб задля визначення імовірних точок дотику                         з метою налагодження взаємодопомоги.

– Ми хочемо, щоб з самого початку наша спільна робота йшла в правильному напрямку, –  зауважив начальник Управління Держпраці Богдан Дорош. – Тому потрібно ретельно вивчити усі аспекти для налагодження плідної співпраці та взаємопідтримки.