Лісівники та рятувальники Свалявщини знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні

6 років ago admin 0
Лісівники та рятувальники Свалявщини знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні
 
Лісівники ДП «Свалявське ЛГ», зокрема лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай та його помічник Петро Семенюк, які разом з місцевими мешканцями братами Гаджега Іванем та Гаджега Михайлом вирушили на пошуки туриста, повідомили про місцезнаходження лижника Ігоря Грищенко, який пропав у понеділок, 7 січня.
 
Як повідомляє заступник директора з лісового господарства Свалявського держлісгоспу Вікторія Білоусова, зниклий у горах лижник зі столиці знайдений живий. Зупинився він у мисливському будиночку на території лісового фонду Березниківського лісництві, в урочищі “Куртацька”. Від місця катання він сам подолав десь 15 кілометрів. Відомо, що на даний момент киянина передали фахівцям медслужби. Це в черговий раз підтверджує, що лісівники знають ліс найкраще. Однак саме завдяки злагодженій спільній роботі лісівників, рятувальників, місцевих жителів, кінологів вдалося знайти хлопця.
 
Як каже лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай, лижника відшукали у будиночку на сінокосі лісівники. Точні координати дав майстер лісу Міжгірського держлісгоспу Михайло Гимба. Загалом до пошуку зниклого лижника-екстремала було залучено 30 лісівників Міжгірського, Верхньогірського, Воловецького та Свалявського держлісгоспів.
 
Нагадаємо, що вчора, 9 січня, зниклий киянин зміг вийти на зв’язок і повідомити, де приблизно знаходиться. Для його пошуків залучили майже 40 рятувальників, а також волонтерів, лісівників, поліцейських та службових собак, а сьогодні працівники ДСНС у Закарпатській області залучили на пошук гвинтокрил МІ-8. А вже сьогодні ввечері він сам близько 17 години зателефонував на 101 і повідомив про своє місцезнаходження.
Прес-служба Закарпатське ОУЛМГ 

Лісівники та рятувальники Свалявщини знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні   Лісівники ДП «Свалявське ЛГ», зокрема лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай та його помічник […]