Понад 30 тисяч гривень на допомогу юному хустянину зібрали студенти

6 років ago admin 0

OLYMPUS DIGITAL CAMERAпід час благодійної акції «Осінь – час дарувати тепло»

Студентська рада міста Хуст під керівництвом управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради уже декілька років поспіль продовжує традиції доброчинності. І цей рік не став винятком. Так, 25 жовтня 2018 року на центральній площі міста Хуст студентська молодь провела благодійну акцію «Осінь – час дарувати тепло», яка направлена на допомогу хворому хустянину Богдану Фляшко. Мета акції – зібрати кошти для лікування дитини, а також дати відчути йому підтримку небайдужих людей.

До акції долучилися активні студенти навчальних закладів міста, які щиро переймаються проблемами хворих дітей. Волонтери ходили містом та збирали кошти від небайдужих перехожих у спеціально підготовлені скриньки. А на центральній сцені міста – розважали хустян піснями та танцями.

До акції, під егідою Червоного Хреста, долучилися й студенти-волонтери Закарпатського базового державного медичного коледжу, які, окрім збору коштів, надавали медичні послуги: вимірювали артеріальний тиск бажаючим та навчали надавати першу медичну допомогу.

Всі студенти-волонтери були активними, а хустяни у свою чергу підтримали благочинність, проявивши милосердя та благодійність.

Тож, у результаті акції, для Богдана Фляшко, спільними зусиллями благодійники зібрали 30 тисяч гривень, які були офіційно передані в руки мамі хлопчика на черговому засіданні міської студентської ради 6 листопада 2018 року у малому залі Хустської міської ради.

Приємно, що багато людей виявили небайдужість, активно долучилися до акції і не пошкодували поділитися кишеньковими грішми. Дякуємо хустянам, гостям міста та просто чуйним краянам, які зробили свій внесок, адже зроблено добру справу – кошти передано на лікування хворої дитини.

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до збору коштів. Прийти на допомогу, не бути осторонь чужої біди — ось головна мета акції. Подібні заходи вже стали гарною традицією у місті, адже саме в такий спосіб студентство намагається продемонструвати свою активну громадську позицію та згуртованість навколо гуманістичної ідеї доброчинності.

Дуже приємно, що з кожним роком все більше молоді бере участь у благодійних заходах. Це означає, що студентська молодь небайдужа, готова прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

                                                                                      Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA