Лісівники та рятувальники на Свалявщині знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні

6 років ago admin 0
Лісівники та рятувальники на Свалявщині знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні
Завдяки злагодженим пошуковим діям лісівників, рятувальників та місцевого населення о 21.00 було виялено лижника, якого шукали з понеділка. Зі сторони лісівників на пошук вирушили лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай та його помічник Петро Семенюк, працівники ДП “Свалявське ЛГ” та разом з місцевими мешканцями-братами Гаджега Іванем та Гаджега Михайлом.
Як повідомляє заступник директора з лісового господарства Свалявського держлісгоспу Вікторія Білоусова, зниклий у горах лижник зі столиці знайдений живий. Зупинився він у мисливському будиночку на території лісового фонду Березниківського лісництві, в урочищі “Куртацька”. Від місця катання він сам подолав десь 15 кілометрів. Відомо, що на даний момент киянина передали фахівцям медслужби. Це в черговий раз підтверджує, що лісівники знають ліс найкраще. Однак саме завдяки злагодженій спільній роботі лісівників, рятувальників, місцевих жителів, кінологів, поліції вдалося знайти хлопця.
Як каже лісничий Березниківського лісництва Іван Дукай, лижника відшукали у будиночку на сінокосі лісівники, рятувальники та місцеві мешканці. Точні координати дав майстер лісу Міжгірського держлісгоспу Михайло Гимба. Загалом до пошуку зниклого лижника-екстремала було залучено 37 лісівників Міжгірського, Верхньогірського, Воловецького, Довжанського та Свалявського держлісгоспів.
Нагадаємо, що вчора, 10 січня, зниклий киянин зміг вийти на зв’язок і повідомити, де приблизно знаходиться. Для його пошуків залучили майже 40 рятувальників, а також волонтерів, лісівників, поліцейських та службових собак, а сьогодні працівники ДСНС у Закарпатській області залучили на пошук гвинтокрил МІ-8. А вже сьогодні ввечері він сам близько 17 години зателефонував на 101 і повідомив про своє місцезнаходження.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Лісівники та рятувальники на Свалявщині знайшли лижника зі столиці, якого шукали чотири дні Завдяки злагодженим пошуковим діям лісівників, рятувальників та місцевого населення о 21.00 було виялено […]