Шановні краяни! Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

3 роки ago admin 0
    altЗавершується 2018 рік. Для Іршавщини він був особливим, адже приніс для громади багато перемог і досягнень, став періодом складних перетворень на шляху до європейського майбутнього, початком для втілення численних планів та задумів. Не все було бездоганно, але зміни ніколи не даються легко. Та незважаючи на це, ми рухались вперед і у багатьох важливих сферах нашого життя досягли суттєвих зрушень. І я вдячний усім, хто сприяв цим змінам.alt

Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут та єдність – ось головні прагнення кожного українця.

   Сьогоднішнє свято стало можливим завдяки українським героям, які знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України, які у ці дні  невтомно захищають наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас!

   Шановні співвітчизники, для кожного з нас початок Нового року – це нові плани, мрії та сподівання.  Вірю в те, що новий рік принесе Україні мир та благополуччя! Нехай здійснюються всі мрії, нехай кожен день буде щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишають рідний дім! Бажаю всім нам міцного здоров’я, а нашим родинам – щастя та добробуту!

    З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

         З повагою,

 голова Іршавської районної

державної адміністрації                                        Олександр Горін