Інформація щодо проведення Національного конкурсу „Благодійна України-2018”

5 років ago admin 0

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна України -2018”.

Мета Конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

– популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

– відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

– інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

– популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох

основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html ).

 

Водночас нагадуємо, що щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих, благодійних та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства.

З метою популяризації та сприяння розвитку волонтерського руху в Україні пропонуємо провести відповідні заходи, спрямовані на відзначення Міжнародного дня волонтера, зокрема відзначення кращих волонтерів та організацій, що залучають волонтерів для здійснення волонтерської діяльності.