Лісівники Міжгірщини розвивають рекреаційні зони

5 років ago admin 0
Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне з завдань лісової охорони Верхньогірського лісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинитись, подихати свіжим лісовим повітрям, розпалити багаття, пообідати.
 
У Верхньогірському лісгоспі налічується 4 таких пункти відпочинку: у Пилипецькому, Вучківському та Соймівському лісництвах. Вони нехитро облаштовані: дерев’яний стіл під накриттям, лавиці, місця для багаття та для сміття. Однак і таке господарство потребує догляду: прибрати сміття, відремонтувати, розчистити.
 
«Лісівники люди практичні. Ми дуже часто ходимо в гори. І ми раді, що ми працюємо на благо лісової галузі. На Міжгірщині надзвичайно багато місць, які варто побачити: гора Кам’янка, водоспад Шипіт, озеро Синевир, Магура-Жиде. Відтак, ми зацікавлені створити всі умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально убезпечити ліс від загорянь. Саме тому облаштовуємо місця для багаття, мангали, в ще смітники, щоб не розкидали сміття по лісу. Адже зелені насадження – це наше спільне багатство, яке ми повинні оберігати разом. Варто добавити, що в нас уже надзвичайно розвинений туризм, як літній, так і зимовий. На Міжгірщині найбільше туристичних баз, які у свою чергу дають району робочі місця та реалізацію продукції, яку виготовляють місцеві виробники», – відзначила директор ДП «Верхньогірське ЛГ» Марія Плиска-Галатиба.
 
На жаль, часто лісівникам за їхню працю відплачують чорною невдячністю – ламають дерев’яні споруди, смітять тощо. Тому лісівники закликають шанувати чужу працю і поважати себе та інших.

Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне з завдань лісової охорони Верхньогірського лісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні […]