Про те, як зимувати безпечно розповідали рятувальники Іршавщини

6 років ago admin 0

Аналізуючи статистику виникнення пожеж у житловому секторі, можна із впевненістю говорити про те, що склалася певна «традиція» до збільшення кількості загорань саме в зимовий період. Адже, коли на дворі стає холодно, громадяни починають активно грітися, використовуючи для цього усі можливі теплогенеруючі прилади. Однак, нажаль, люди забувають про те, що перед початком їх експлуатації слід провести комплекс заходів, серед яких прочищення димарів, перевірка справності тощо.

Тож, аби нагадати про це, 6 грудня, співробітники Іршавського підрозділу здійснили рейд житловим сектором м. Іршава та села Довге.

Під час заходу, надзвичайники завітали до сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адже саме тут питання пожежної безпеки стоять далеко не на першому місті. Кожній родині рятувальники вручили листівку та нагадали зимові правила безпеки під час експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних приладів. Також без уваги фахівців Служби порятунку не залишилися й працівники місць масового перебування людей – сільський будинок культури та розважальний заклад «Лакомка» в м. Іршава. Тут молодому поколінню нагадали правила безпеки у разі виникнення надзвичайних подій та ситуацій різного характеру, роз’яснили, як користуватися вогнегасником у разі виникнення пожежі. А щоб учасники заходу запам’ятали інформацію – роздали пам’ятки із правилами безепеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Закарпатській області

IMG-25d6e214f4829fc908692ef058769948-V.jpgIMG-ceef7c514dc025ad32ce90b041589ae8-V.jpg

IMG-dd3cd9a9fbb23f9050a6bc925abd10ec-V.jpg