Призерів чемпіонату Закарпаття та першості області з футболу 2018 – команди Ужгорода та Ужгородського району нагородили сьогодні в залі Ужгородської РДА.
Спортсменів привітали перший заступник голови Закарпатської ОДА, голова Федерації футболу краю Іван Дуран, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови Ужгородської райради Степан Мацко. В урочистостях взяли участь також перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття Мирослав Щербей, заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Качур, керуючий справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко.
Подяки Ужгородської міської ради отримали: президент футбольного клубу «Ужгород», депутат обласної ради Андрій Андріїв, спортивний директор ФК «Ужгород» Юрій Свистак, головний тренер команди Мирослав Баб’як та тренер Олег Маркович. ФК «Ужгород» цього сезону став бронзовим призером чемпіонату Закарпатської області.
Сьогодні ввечері першу бочку вина цьогорічного врожаю вже традиційно відкоркували у центрі міста, на перехресті вулиць Августина Волошина та Корзо. Дійство супроводжувалося лицарськими поєдинками та вогняним шоу. Після того,... Читати далi
Фахівці Управління інспекційної діяльності продовжують інформувати роботодавців та працівників в галузі фінансової діяльності та телекомунікації про зміни в трудовому законодавстві. Інспектори провели зустрічі з керівниками ТВБВ «Ощадбанк» в Сваляві... Читати далi
Сьогодні, 19 жовтня, в Управлінні ДСНС відбулась зустріч особового складу з головним фахівцем Відділу взаємодії із ЗМІ та комунікацій з громадськістю ДСНС України Галиною Плачиндою. Вона є активною діячкою... Читати далi
«Сьогодні є нові й потужні результати від нашого дипломатичного марафону. Франція виводить європейську оборонну підтримку України на новий рівень, і я дякую Президенту Макрону за це лідерство. Отримаємо більше... Читати далi