В Ужгороді відзначили День Гідності та Свободи

6 років ago admin 0

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. В Ужгороді відбулися пам’ятні заходи до п’ятої річниці Революції Гідності, вшанування Небесної Сотні та громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції.

На площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України запалили свічки та лампадки. Хвилиною мовчання віддали честь героям, котрі поклали життя за майбутнє України.

Участь в урочистостях взяли голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова облради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керівники обласних та міських управлінь і служб, громадськість, представники ЗМІ, священнослужителі тощо.

Традиційно пролунала «Пливе кача». Виконала трагічну пісню-символ солістка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Василина Голянич.

Крім того, всередині обласної адміністрації триває фотовиставка світлин ужгородського Євромайдану. Сьогодні ввечері запалити свічки пам’яті ужгородці зможуть і біля будівлі Закарпатської ОДА та облради.

1 of 30