У Коб.Полянському лісництві відтворено майже 5 га лісу

6 років ago admin 0

Осінь – її красота оспівана поетами, описана класиками, особливо красивий осінній ліс, він майорить різнобарв’яним, своєю красою втілює естетично-мистецькі нотки в наші душі – адже людина завжди залишиться складовою частиною природної системи, основним законом якої вона мусить слідувати.

Закінчуються вегетаційні процеси в лісових деревостанах, а для лісівників нашого лісництва розпочинається осіннє лісовідтворення.

Директор Великобичківського лісомисливгоспу Юрій Сойма зазначає, що пройшло відтворення лісових культур успішно, не тільки дякуючи природнім умовам, але й натхненню та працелюбству всіх працівників лісництва та  залучених до проведення цієї кампанії лісокультурних робітників. 

Цієї осені в держлісфонді Коб.Полянського лісництва було створено лісові культури на трьох лісокультурних ділянках, загальною площею 4,8 га. Завдячуючи професійному ставленню до своїх обов’язків в.о.лісничого Федіра Юращука  та майстра лісу Юрія Тимчака робити по залісненню даних зрубів, було проведені якісно, з дотриманням всіх технологічних норм.

Щоб досягти ефективності створення лісових культур, ми використовуємо стандартний садивний матеріал з добре розвиненою кореневою системою, з дотримання вимог щодо зберігання, транспортування, оптимальних термінів і технологій садіння.

На всіх лісокультурних площах, створено змішані лісові культури. Змішані лісові культури мають багато переваг перед монокультурами, а саме вони більш стійкі перед потологій, підвищують водо – охоронно – захисну роль деревостану, сприяють поліпшенню структури грунту, швидкому переведенню поверхневого стоку у   внутрішній, краще закріплюють грунт на крутих схилах і т.п.

Принцип роботи лісової охорони Коб.Полянського лісництва полягає в тому, що лісогосподарські заходи повинні бути спрямовані на ефективне багатоцільове використання продуктів і функцій лісу з метою підвищення економічної життєздатності й одержання широкого спекта екологічних і соціальних вигод. Ведення лісового господарства повинно забезпечувати збереження лісового біорізноманіття і пов’язаних із них цінностей, водних ресурсів, грунтів, а також унікальних і нестійких лісових екосистем і ландшафтів, підтримуючи тим самим екологічні функції в цілісність лісу.

Осінь – її красота оспівана поетами, описана класиками, особливо красивий осінній ліс, він майорить різнобарв’яним, своєю красою втілює естетично-мистецькі нотки в наші душі – адже людина […]