Хустські КВНівці продовжили участь у новому

6 років ago admin 0

аватарка22-у ігровому сезоні Закарпатської ліги КВН

8 листопада, напередодні Міжнародного Дня студента, стартував новий сезон Закарпатської ліги КВН. В залі обласного ПАДІЮНу пройшов гала-концерт під назвою «Старт нового сезону» за участі всіх команд ліги. Саме у цей день, 57 років тому, вийшла в ефір перша передача під назвою «КВН». Сьогодні КВН – це не тільки весела гра, а і масовий молодіжний рух, який об’єднує тисячі молодих людей по всьому світу. Такі змагання сприяють об’єднанню студентської молоді різних навчальних закладів, дають можливість творчого та загальнокультурного розвитку їх учасників.

Після невеличких «канікул» винахідливі та кмітливі запаслися новими жартами і вже напоготові дивувати, а головне смішити глядачів. У новому сезоні вони обіцяють ще більше цікавих виступів та оригінальних жартів.

Драйвові та неординарні учасники Хустської міської збірної команди КВН «Narcis» також потішили глядачів своїм виступом. Вони продемонстрували надзвичайне відчуття гумору, кмітливість та гостроту розуму. Жартували про гуртожитки, сесію та про багато чого іншого, що наповнює студентське життя.

Отож, ми бажаємо Хустській міській збірній команді КВН «Narcis» процвітання і сподіваємося ще не раз побачити їх веселі мініатюри й від душі посміятися над справжніми КВНівськими жартами! Дякуємо за гарний настрій та чудове свято гумору!

Тетяна Гайдур,

спеціаліст управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

фото 1 фото 3 фото 4 фото 5 фото 6 фото 7 фото 8 фото 9 фото 10 фотро 2