На Великоберезянщині відкрито новий пункт екстреної медичної допомоги

5 місяців ago admin 0


 Екстрена медична допомога стане більш доступною та оперативною для понад 6 400 горян Великоберезнянщини. Сьогодні в селі Костринська Розтока відкрито новий пункт екстреної медичної допомоги . Відтепер тут цілодобово чергуватиме фельдшерська бригада.  Медики «швидкої» надаватимуть допомогу населенню  гірських сіл Люта, Кострино, Вишка, Костринська Розтока, Сіль, Домашин.  Радіус обслуговування скоротиться з 50 км до 20 км, відтак скоротиться  і час доїзду бригади до найвіддаленішого населеного пункту В.Березнянського району села Люта (з 50-60 хвилин до 30 хвилин з моменту поступлення виклику).


Щоб забезпечити роботу нового пункту у штат ЗТЦЕМ введено 10 нових посад:  4,5 – фельдшерських, 4,5 –водійських та 1 – технічного персоналу. В щойно відремонтованому приміщенні обладнано кімнату відпочинку, душ та необхідні умови для роботи медиків.


За словами завідуючого Великоберезнянською підстанцією екстреної медичної допомоги Едуарда ПОПОВИЧА, загалом у  складі В.Березнянської підстанції ЕМД  один пункт постійного базування у с. Ставне та дві бригади: одна – лікарська (у В.Березному ) та 1 фельдшерська (у с. Ставне). Один з чотирьох  санітарних автомобілів підстанції, передано на новостворений пункт постійного базування у с.Костринська Розтока.


Як зауважив директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома БІЛИНЕЦЬ, з початку цього року це вже третій новий пункт екстреної медичної допомоги, який відкрито в області. Перші два запрацювали у с.Ком яти Виноградівського району та с. Доробратово на Іршавщині. Всього в області  працює 11 станцій, три підстанції і та 68 пунктів постійного базування «швидких».