В Ужгороді відбувся концерт Національного академічного симфонічного оркестру України
6 років ago admin 0
![DSC_0064](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0064-640x427.jpg)
Сьогодні в Ужгороді у рамках традиційного, вже вісімнадцятого, фестивалю сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття» в облмуздрамтеатрі відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, який цьогоріч відзначає свій 100-літній ювілей. За словами голови Закарпатської організації НСКУ Віктора Теличка, це визначна подія, адже оркестр бував на Закарпатті із концертами лише в 1997 і 2003 роках.
Концерт проходив у тому числі і за підтримки Ужгородської міської ради.
Довідково. Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України – один із найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів. Знаний до 1994 року, як Державний симфонічний оркестр України, колектив був створений 25 листопада 1918 року Постановою Ради Міністрів Української Держави і затверджений Гетьманом Павлом Скоропадським.
За роки незалежності України оркестр успішно гастролював в Австралії, Австрії, Бахрейні, Бельгії, Білорусі, Великобританії, Гонконзі, Данії, Ірані, Іспанії, Італії, Казахстані, Канаді, Китаї, Кореї, Лівані, Нідерландах, Німеччині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Омані, Польщі, Португалії, Словаччині, Сполучених Штатах Америки, Франції, Чехії, Швейцарії, Японії.
Художній керівник і головний диригент оркестру – Володимир Сіренко, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0043-681x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0045-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0050-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0055-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0061-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0064-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0067-633x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0068-2-631x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0075-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0079-632x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0090-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0093-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0095-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0099-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0105-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0111-630x420.jpg)