До Дня Ужгорода в місті облаштували гастрономічну кухню
6 років ago admin 0
![P4690164](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690164-640x428.jpg)
Токан, голубці,бограч, печене м’ясо, лаваші та запашні закарпатські вина – до Дня Ужгорода в місті облаштували гастрономічну кухню. На вулиці Ференца Ракоці напередодні яблуку не було де впасти – за численними столиками та біля наметів зі смачними наїдками зібралися сотні ужгородців та гостей нашого міста. Такого розмаїття страв і гостинців, кажуть, давно не бачили.
Свою локацію тут облаштували і волонтери – Рух підтримки закарпатських військових.
Крім смачних наїдків на локації представлені також вироби хенд-мейду, як-от: мило, прикраси, сумки, товари для дому й інтер’єру, магнітики та багато іншого. Тож кожен бажаючий міг придбати собі на згадку про День Ужгорода пам’ятні речі.
Працює гастрономічна локація й сьогодні, тож ужгородців та гостей міста запрошують куштувати смачні наїдки та отримувати гарний настрій від святкової програми, адже локація розташована біля головної концертної сцени.
Також сьогодні можна завітати і на сільськогосподарський ярмарок, він розташувався на вулиці Льва Толстого.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0094-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0095-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0096-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0097-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0099-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0103-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0104-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0107-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0110-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0112-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0118-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0125-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_0128-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690143-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690144-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690147-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690148-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690156-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690158-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690159-627x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/P4690161-627x420.jpg)