Відкриття виставки робіт митців із Дармштадта
6 років ago admin 0
![P4630792](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630792-640x413.jpg)
Сьогодні в Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відбулося офіційне відкриття виставки робіт митців із Дармштадта.
Нагадаємо, ініціатором заходу стала німецька громадська організація «Дармштадт підтримує культуру». Кураторами з німецького боку виступили Клаус Блехер та Пауль Гірш, з українського – Тарас Табака. До справи активно долучилися міська влада як Ужгорода, так і Дармштадта, Закарпатська обласна державна адміністрація, громадська організація «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород», а також Дармштадтська спілка митців. Захід підтримала і німецька громадська організація «Німецько-українське коло друзів».
Розпочали офіційне відкриття із привітального слова заступника міського голови Ужгорода Олександра Білака, який наголосив на важливості таких кроків задля дружби між містами-побратимами. Крім того, Олександр Павлович подякував усім митцям, котрі відгукнулися на запрошення, а також відзначив, що захід є особливо важливим, адже цими днями виповнюється 26 років від започаткування партнерських стосунків між Ужгородом та Дармштадтом.
Далі Мар’яна Мегела, заступник директора Закарпатського музею архітектури і побуту, відзначила, мистецтво не має кордонів, а також наголосила, що для колективу цього творчого осередку є дуже почесним приймати таких гостей. Зокрема, далі слово надали Іву Юмо, голові німецької громадської організації «Дармштадт підтримує культуру», який подякував відвідувачам, які прийшли, незважаючи на спеку. Додав: «Це тепло – від наших сердець, і воно нас об’єднує».
Клаус Блейхер, голова «Дармштадтського союзу митців», також привітав присутніх, а ще поділився позитивними враженнями від перебування в Ужгороді.
Керівник «Партнерського об’єднання Дармштадт-Ужгород» Вікторія Синьо запросила відвідувачів розглянути представлену експозицію. Присутні також змогли поспілкуватися з авторами робіт. Зокрема, на захід приїхали такі німецькі митці: Йоганна Кріммель, Пауль Гірш, Курт Вільгельм Гофман, Еріка Гейне та Клаус Блейхер.
Як ми повідомляли, метою проекту є представити закарпатцям роботи митців із міста-побратима задля налагодження контактів із художниками, скульпторами та іншими креативними людьми в Ужгороді.
Відвідати виставку та помилуватися творами членів Дармштадтської спілки митців можна до 7 вересня. Вхід вільний. Наступним кроком задля підтримки дружби культур між містами-побратимами стане виставка ужгородських художників і скульпторів у Дармштадті.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630795-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630796-642x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630800-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630802-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630803-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630817-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630819-639x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630825-642x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630827-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630832-711x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630833-631x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630837-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630838-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/2-14-668x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/11-9-574x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630711-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630713-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630717-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630719-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630720-655x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630722-626x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630723-660x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630724-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630725-674x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630731-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630734-642x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630738-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630742-657x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630743-629x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630750-640x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630752-654x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630757-661x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630769-646x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630774-653x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630775-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630776-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630777-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630778-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630780-628x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630781-642x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630783-702x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/P4630790-628x420.jpg)