Переможці Кубка України з пожежно-прикладного спорту з подолання пожежної 100-метрової смуги з перешкодами (+фото)

6 років ago admin 0

Кубок України з пожежно-прикладного спорту в розпалі і вже визначилися переможці в етапі, де спортсмени долали пожежну 100-метрову смугу з перешкодами. Спочатку атлети, перестрибнувши двометрову перешкоду-паркан, підхоплюють пожежні рукави, далі долають бум, після чого у русі приєднують рукави до розгалуження та прямують до фінішу.

Так, у фінальному забігу в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами перемогу здобув Денис Єсипенко з м. Одеса. Друге місце також посів одесит Юрій Плотніков. А бронзу виборов представник Волинської області Роман Божук. Змагання тривають. На старті пожежна естафета.