Заступники міського голови Ужгорода оглянули приватне помешкання на площі Шандора Петефі, де напередодні обвалилася стеля

6 років ago admin 0

В.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок та заступник міського голови Василь Гомонай сьогодні оглянули місце, де напередодні за адресою: площа Шандора Петефі, 29/1 обвалилася стеля помешкання.

Квартира є приватною власністю у будівлі, яка, під кутом до інших і, за словами присутніх на місці сусідів, має понад сотню років. Візуально видно, наскільки стара і трухлява деревина перекриття, власник, вочевидь, дуже багато років нічого не робив щобвідремонтувати, зміцнити будівлю.

Ігор Фартушок пояснив: «Міська влада не може ні вилучити цей об’єкт, ні взяти на баланс – це приватна власність, вона охороняється законом. Щось робити тут ми теж не можемо, як і використовувати на цей об’єкт бюджетні кошти. Сприятимемо залученню фахівців, судових експертів, які б визначили причину обвалу, чи це пов’язано з будівництвом, яке ведеться поруч, чи, все-таки, неналежне утримання будинку власниками».

Нагадаємо, власник помешкання під час обвалу отримав незначні ушкодження, утік із лікарні, куди його відвезла «швидка», яку викликали рятувальники ДСНС.

За уточненою інформацією, мати чоловіка має квартиру на вулиці Одеській.

1 of 5