Ужгородський район відвідала делегація з Польщі

2 роки ago admin 0

Сьогодні, 2 серпня, Ужгородщину в черговий раз відвідала делегація з Польщі. Для нашого краю подібні візити вже стали доброю традицією. 
Метою приїзду гостей є знайомство з Ужгородським районом, його звичаями і традиціями, а також обговорення подальшої співпраці у галузі написання спільних грантових проектів в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. 
Ужгородський район є культурно збагаченим краєм. І одним із основних завдань очільника району Руслана Чорнака є збереження історичної та культурної спадщини району, що дозволить збільшити її туристичну привабливість. Наразі Ужгородське районне агентство розвитку розробило та має намір подати п’ять мікропроектів на тематичну ціль «Спадщина», де основними пріоритетами є популяризація та збереження природної спадщини, а також місцевої культури та історії.
Саме про це йшлося на сьогоднішній зустрічі голови районної ради Руслана Чорнака з представниками Республіки Польща – старостою Бещадського повіту Мареком Андрухом, головою гміни Пшеворська Даніелем Кравіецом, головою Єрорегіону Карпати Республіки Польща Давідом Лашеком та директорм Бещадського коледжу Павелом Германські. 
Результатом візиту польських друзів стане продовження дружніх стосунків, налагодження подальшої активної співпраці в різних галузях, особливо написанні спільних грантових проектів, а також поглиблення дружніх взаємовідносин.