Ужгородська районна рада продовжить свою співпрацю з Ярославським повітом

1 рік ago admin 0

Впродовж 8-9 травня делегація Ужгородського району на чолі з головою районної ради Русланом Чорнаком, у складі керуючого справами Юрія Фрінцка, депутатів районної ради Андрія Кушнірука та Віктора Шелеля, перебували у місті Ярослав, Польща. Саме тут проходив Міжнародний форум партнерів Ярославського повіту, серед яких і Ужгородська районна рада. 
На форумі представники Ужгородщини, а також делегації з Німеччини, Словаччини та Свєцького повіту Польщі, мали можливість ознайомитися з надбаннями Ярославського повіту, її досягненнями та новими тенденціями у галузях медицини, освіти, підтримки для людей з обмеженими можливостями, тощо.
Свої переваги і можливості гостям продемострували Асоціація інвалідів Ярослава, Центр професійної та безперервної освіти з сучасними студіями, обладнаними за кошти європейських фондів. Гості відвідали також технічно-економічний вищий навчальний заклад та спортивну школу. Відрадно, що голова райради Руслан Чорнак мав розмову із директором спортивної школи. У ході розмови сторони говорили про розвиток тенісу в Ужгородському районі. Директор школи Каміл Дзюкевич відмітив, що спортсмени, які досягатимуть високих результатів у цьому напрямку, матимуть змогу навчатися у польській спортивній школі.

В рамках форуму учасники зустрілися з підприємцями, які проводять свою діяльність у сфері послуг та туризму. Вони також відвідали прикордонний перехід у Корчові, що на східному кордоні Європейського Союзу, Польщі та Ярослава.

На Міжнародному форумі Ужгородська районна рада та Ярославський виявили бажання продовжити співпрацю до 2024 року, скріпивши підписами Угоду про партнерство та співробітництво ще на п’ять років.