Лісова охорона Великобичківського лісомисливгоспу оголосила акцію «Ліс – це не сміттєзвалище!»

6 років ago admin 0

В наш час людина не задумується про невідворотні процеси, які може викликати недбалим ставленням до навколишнього середовища. Саме тому хотілось би підняти тему засмічення полонин і на сам перед лісових масивів. Це питання є актуальним особливо зараз в літній період часу, коли почався масовий збір дикоростучих ягід, грибів, та лікарської сировини. Люди масово їздять через лісфонд лісовими дорогами, які ведуть на полонини, при цьому викидають на узбіччя доріг сміття.

Саме тому працівники лісової охорони ДП «Великобичківське ЛМГ», нагадують, що ліси є особливою екологічною системою в якій існують екологічні зв’язки в результаті яких проходять основні процеси життєдіяльності живих організмів, що знаходяться в даному біогеоценозі. Отож коли людина починає негативно впливати навіть на один компонент даної системи це може призвести до ослаблення і навіть загибелі біоценозу в цілому. До того ж хотілось би підкреслити що побутовий сміття яке людина залишає в лісах та поблизу зон відпочинку є дуже токсичним, та має значний термін природної переробки. Так, наприклад, звичайна газета перегниватиме 2-3 роки, недопалок цигарки 10-11 років, консервна банка 120-150 років, поліетиленовий пакет близько 200 років, пластикова пляшка близько 500 років, скло та скляні вироби близько 1000 років.

Враховуючи вище наведене,  державна лісова охорона ДП «Великобичківське ЛМГ» оглошують акцію «Ліс – це не сміттєзвалище!». Ми запрошуємо школярів, громадських  активістів, депутатів, мешканців навколишніх сіл та представників ЗМІ долучитись до даного заходу (орієнтовні терміни 23.07.2018 – 03.08.2018р.). Це буде вклад у добру справу та прикладом реальної любові до природи.

За детальною інформацією звертайтесь у лісництва за місцем проживання та за тел. 067 312 23 01;

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

В наш час людина не задумується про невідворотні процеси, які може викликати недбалим ставленням до навколишнього середовища. Саме тому хотілось би підняти тему засмічення полонин і […]