Керівники Закарпаття та Ужгорода побували на Петрівському ярмарку

3 роки ago admin 0

Ще більше підприємців сьогодні представляють свої товари на Петрівському ярмарку в Ужгороді, який проходить на набережній Незалежності.

Виробники, фермерські господарства із різних районів Закарпаття, Хмельниччини, Івано-Франківщини, Київщини, Тернопільщини пропонують скуштувати вина, хмільні напої із меду, настоянки, холодний квас, сир, м’ясні вироби, копчену рибу і раків. Чимало сувенірів, вишиванок, є чаї, трав’яні збори, східні солодощі, цибулини квітів, вироби хенд-мейд, столи і скрині, колеса та шафи з дерева. Варять бограч, печуть картоплю і шашлики, навіть готують каву по-турецьки. Рух підтримки закарпатських військових теж пропонує цікаві товари, частина коштів за які підуть на допомогу захисникам України.

Зі сцени виступили фольклорні колективи – ансамбль «Ужгород», «Гудацька тайстра», солістка Мирослава Копинець, юні танцюристи «Джерельця Карпат» та інші.

Опівдні ярмарок відвідали голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, їхні заступники та інші посадовці. До них приєднався і народний депутат України, голова Закарпатської ОДА у 2014 році Валерій Лунченко.

Керівники міста та області розпитували підприємців про цьогорічний урожай, худобу, куштували смаколики, бажали успішної торгівлі.

Фестиваль проводиться в обласному центрі Закарпаття вперше, стартував учора і триватиме ще й завтра.

1 of 21