Розбійний напад на Ужгородщині: підозрюваним обрано запобіжний захід

4 роки ago admin 0


Чотирьом мешканцям Закарпаття, за підозрою у вчиненні розбійного нападу з проникненням у житло 66-річного жителя Ужгородщини, обрано найсуворіший запобіжний захід. Троє підозрюваних утримуватимуться під вартою, один  – під цілодобовим домашнім арештом.

Під час судового засідання, слідчим суддею встановлено, що троє осіб, проникли у домоволодіння пенсіонера й вимагаючи грошові кошти та матеріальні цінності, заподіяли йому тілесні ушкодження. З метою доведення злочинного наміру до кінця, один з підозрюваних направив на 66-річного чоловіка пістолет й погрожував вбивством.

Внаслідок вказаних протиправних дій, троє осіб ромської національності заволоділи п’ятьма тисячами гривень, а разом з тим, отримали підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину (розбійний напад), покарання за яке передбачає позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Слідчим суддею враховано те, що особи раніше до кримінальної відповідальності не притягалися, проте існує ризик їх незаконного впливу на потерпілого. Крім цього, чоловіки можуть самовільно покинути місце проживання, переховуватися від слідства та суду, задля уникнення покарання за інкримінований злочин.

Разом з тим, «водієві» підозрюваних, обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з застосуванням електронного браслету. 39-річного мешканця Берегівщини підозрюють у створенні умов для безперешкодного залишення чоловіками місця злочину. Слідчим суддею враховано, що на утриманні чоловіка перебуває 12-ть дітей, наміру уникнути відповідальності за вчинене він не має. Більш того, в своїх показаннях останній зазначив, що про злочинний намір решти підозрюваних йому відомо не було.

До слова, строк дії ухвали слідчого судді про обрання запобіжного заходу – 60 діб.

Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду