Підозрюваним у ДТП зі смертельними наслідками обрано запобіжний захід

4 роки ago admin 0


Слідчим суддею розглянуто клопотання правоохоронців стосовно трьох осіб, що підозрюються в порушенні правил дорожнього руху зі смертельними наслідками.

Так, на розгляді слідчого судді дорожньо-транспортна пригода, що трапилася наприкінці січня цього року на Тячівщині, внаслідок якої одна особа загинула, а двоє зазнали травм середнього ступеня. Враховуючи тяжкий стан 23–річного підозрюваного (молодик перебував в комі) та відсутність ризиків уникнення ним відповідальності за вчинене, слідчим суддею прийнято рішення – утримувати підозрюваного під домашнім арештом впродовж двох місяців.

Також слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту й голові Розтоківської сільської ради Рахівського району, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху 15-го липня поточного року, що призвело до перекидання транспортного засобу за межі гірської дороги й смерті пасажирки.

Аналогічний запобіжний захід (домашній арешт) обрано також  27–річному водію Хонда, внаслідок необачних дій якого на трасі Мукачево-Львів-Рогатин, відбулося зіткнення з зустрічним автомобілем, в салоні якого жінка зазнала травм несумісних з життям, а двоє малолітніх дітей – травмувалися. Донька підозрюваного, також отримала тяжкі травми.

Ми просимо водіїв бути уважними на дорозі, не вживати алкогольні та наркотичні речовини й пам’ятати, що неумисний злочин (порушення правил дорожнього руху) призводить до невідворотних наслідків. Не будьте самовпевненими за кермом та завжди дотримуйтеся правил дорожнього руху!

Прес-служба Ужгородського міськрайонного суду