Півсотні ужгородців прийшли на прийом до міського голови Богдана Андріїва

11 місяців ago admin 0

Сьогодні, 7 травня, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян. Для вирішення та розгляду проблемних питань на прийомі були також присутні заступники міського голови Ігор Фартушок та Василь Гомонай, керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

Загалом розглянули 34 звернення від 54 ужгородців: крім індивідуальних, були й колективні. Найбільш актуальні питання, з якими звернулися громадяни, це прохання про надання матеріальної допомоги, в основному на лікування, щодо ремонту дахів та фасадів багатоповерхівок, надання земельних ділянок. Крім того, просили допомогти у вирішенні житлової проблеми, приватизації житла, працевлаштуванні. Були і скарги з приводу незаконного, на думку заявника, будівництва, прохання розглянути питання та дозволити цілодобовий режим роботи торгівельному закладу тощо.

Міський голова, за підсумком прийому громадян, дав доручення керівникам структурних підрозділів розглянути всі питання, з якими звертатися ужгородці, та надати відповіді.

1 of 11