Гран-прі «Стрибки під музику – LONG JUMP & MUSIC»: в Ужгороді змагалися найкращі стрибунки України

9 місяців ago admin 0

Утретє у рамках фестивального марафону «Сакура фест» в Ужгороді відбулося Гран-прі «Стрибки під музику – LONG JUMP & MUSIC».

До обласного центру Закарпаття приїхали переможниця командного та юніорського чемпіонатів України-2017 Діана Довгопол із Дніпра, срібний призер чемпіонату Угорщини серед дівчат 2017 р., переможниця міжнародних змагань в Австрії та Словаччині Gyure Emese з Угорщини, фіналістка чемпіонату світу серед юнаків у 2013 році Тетяна Головчук із Нікополя, чемпіонка зимового чемпіонату України серед молоді-2018 Оксана Мартинова з Харкова, чемпіонка перших юнацьких Олімпійських ігор у Китаї, багаторазова чемпіонка України серед дівчат та юніорок Єлизавета Бабій із Запоріжжя, бронзовий призер зимового чемпіонату України в стрибках у довжину-2018 Анастасія Черемісіна із Київщини, дворазова чемпіонка України серед юніорів у приміщенні, чемпіонка міжнародних матчевих зустрічей Україна-Білорусія-Туреччина Анастасія Нікітіна із Черкас, фіналістка Олімпійських ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро та бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів Марина Бех із Хмельницького. Ужгород представляла бронзова призерка Міжнародних дитячих ігор у Афінах (Греція) 2009, переможниця міжнародних змагань Кубок «Дружба»-2013, Юліанна Гудзь.

Офіційно відкрили змагання та привітали учасниць Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, І віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Ольга Василиндра, державний тренер В’ячеслав Тертишник. Почесний гість змагань Роберт Емміян – Президент Федерації легкої атлетики Вірменії, заслужений майстер спорту СРСР, рекордсмен Європи у стрибках у довжину, багаторазовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор.

Найкращі легкоатлетки України, а також представниця Угорщини виконували стрибки в довжину під улюблені музичні композиції та змагалися за Гран-прі на призи екс-рекордсмена світу, учасника п’яти Олімпіад Ігоря Тер-Ованесяна. Кращий результат вчорашніх змагань – 6 м 49 см, його здобула Марина Бех, на другому місці Анастасія Черемісіна – 6 м 01 см, бронзова призерка – Анастасія Нікітіна – 5 м 85 см. Усі учасниці отримали призи від спонсорів, а переможниці – кубки та грошові призи.

Могли перевірити свою “стрибучість” і присутні на набережній уболівальники: організатори запропонували охочим спробувати свої сили у стрибках з місця, кожен учасник отримав солодкий приз, а двоє переможців – грошові сертифікати.

Змагання проходили за підтримки управління молоді і спорту ОДА, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, Закарпатського відділення НОК України, Федерації атлетики Закарпатської області.

1 of 47

????????????????????????????????????