Школам доручили розвивати патріотичну гру «Джура»

5 років ago admin 0

407 iУ 2020/21 навчальному році Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») буде проведена для трьох вікових категорій учасників: 15-17 років, 11-14 років та дітей віком 6-10 років.

 

Відповідний наказ підписаний т. в. о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Проведення гри має відбутися з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Планується, що проведення у 2021 році І етапу гри відбудеться у формі 3-5-денного таборування та ІІ етапу гри у формі 5-7-денного таборування (для середньої та старшої вікових груп).

Закладам загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та позашкільної освіти доручено передбачити у планах роботи на 2020/21 навчальний рік заходи щодо розвитку гри.

Також заклади освіти мають забезпечити діяльність учнівського козацького самоврядування шляхом створення куренів, які можуть складатися з різновікових роїв.

Окрім того, на заклади освіти покладений обов’язок щодо забезпечення організації та проведення початкового етапу підсумкових освітніх наметових таборувань гри – навчально-тренувального походу первинних осередків гри (куренів), а також  забезпечити участь роїв, що визначаються за результатами підсумкового наметового таборування куренів, у І етапі гри.

За матеріалами сайту Osvita.ua


    Подiбнi новини

    Всесвітній день вишиванки

    admin 6 років ago
    Україно моя вишиванко Ти мій біль, моя мука і доля; Я без тебе як день без світанку, Я без тебе, як жайвір без поля! Григорій Булах Щорічно у третій... Читати далi

    Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

    admin 5 років ago
    “Зірвався в небо стовп вогню І заблищало світло всюди, Земля здригнулась від антен, “Що сталося?” – кричали люди…” Читати далi

    20 студентів УжНУ, які навчаються на спеціальності фізична терапія та ерготерапія, візьмуть участь у програмі дуальної освіти

    admin 3 роки ago
     Це передбачає меморандум про співпрацю між УжНУ та Лікарнею святого Мартина, який підписали у п’ятницю, 28 жовтня, ректор УжНУ Володимир Смоланка та директор Лікарні святого Мартина (м.Мукачево) Євген Мешко. Згідно... Читати далi