24 жовтня – Всесвітній День боротьби з поліомієлітом

8 років ago admin 0


Завтра, 24 жовтня, відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Щоб підвищити обізнаність населення щодо поліомієліту, наслідки від цього захворювання та його профілактику, щороку цього дня проводять різноманітні тематичні заходи.


У середу, 24 жовтня 15.00 до 17.00 на площі Театральній в Ужгороді, пройде просвітницька акція пд час якої сімейні лікарі Ужгорода спільно з громадськими організаціями розповідатимуть про необхідність щеплень та профілактику інфекційних захворювань, зокрема й поліомієліту. 


Довідково. Всесвітній день боротьби з поліомієлітом був започаткований з ініціативи міжнародної неурядової нерелігійної та неполітичної благодійної організації Rotary International.


Поліомієліт (поліо) – дитячий спинальний параліч, спричинений поліовірусом. Наслідком хвороби можуть бути невиліковний параліч та навіть смерть. Поліомієліт невиліковний, але захворюванню та поширенню хвороби можна запобігти шляхом вакцинації. Так, у 1988 році захворюваність на поліо в світі сягала 350 000 випадків. Майже за 30 років завдяки колективній імунізації по всьому світу захворюваність скоротилася на 99%. За оцінками експертів, за умови продовження вакцинації проти поліо є шанс найближчими роками повністю ліквідувати циркуляцію поліовірусу в світі та позбутися цієї хвороби.


 


 

    Подiбнi новини

    4, 58 та 85 – кількість нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби за 9,10 та 11 жовтня в Закарпатті

    admin 4 роки ago
    З початку пандемії у 125 842 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, у т.ч. 9628 дітей. Інформацію станом на 12 жовтня 2022 року повідомляє ДУ “Закарпатський обласний центр контролю та профілактики... Читати далi

    Майже 108 тис. мешканців Мукачівської міської громади уклали угоди з сімейними лікарями

    admin 4 роки ago
    Станом на початок липня мешканцями Мукачівської міської громади укладено 107 369 декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської... Читати далi

    Обласний епідеміолог Вікторія Тимчик про особливості короновірусу COVID-19

    admin 6 років ago
    Поширення нового коронавірусу наразі є однією із найбільш обговорюваних тем у світі. Україна не виключення: навколо цього питання є чимало спекуляцій та міфотворення.  Що варто знати про новий вірус,... Читати далi

    Оперативна інформація щодо захворюваності на ГРІ та грип в Закарпатті

    admin 8 років ago
    За минулий тиждень (18.01 – 25.01.2019) із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров'я області звернулося , показник захворюваності становить 432 на 100 тис. населення та перевищує визначений... Читати далi